...عصر کرگدنیسم

اندر حکایت کرگدنیسم گفته اند که آمار بالای سرخوردگی در عشق منجر به رواج کرگدنیست در جامعه می گردد. اگرچه حقیر من باب آرماگدون بحثی ندارم.اما از گونه اعمال نظر حضرات پیداست که به دورانی  آخرالزمانی رسیده ایم، که گفته اند پس از عصر کرگدنگی رخ خواهد داد. نکته قابل تامل در این دوران توجه به شاخ نابجای کرگدن هاست که اگر این شاخ در وسط صورت نمی بود شاید اساسا" چنین انقلابی در این ارض وسیع حادث نمی گشت. توجه حضرات را به این نکته جلب می کنم که این شاخ نابجا در وسط کارزار سبب گشته که اساسا" موجودیت موجودی به نام کرگدن شکل بگیرد!! وگرنه کرگدن همان کریه با گردن بود.

پذیرش وجود این شاخ را به عقل وبینش نیوشندگان این داستان واگذار می نمایم. مگر آنکه در بحث وجودِِ وجود گفتاری باشد که حاضر به مجادله خواهیم بود.به جهت گریز از مسخ شدگی و نرسیدن به پله های واپسین توصیه می گردد از پله اول راهی را نروید که بعد ها منجر به فنا گردد.

رهایی از کرگدن شدن در این دوره نیازمند این خواهد بودکه از عشق کرگدنی بپرهیزید. محتملا" سرخوردگی وکرگدنیست در راه دیگر که وصل به اصل  وجود است راهی نخواهد داشت.

                                      انجمن مبارزه با کرگدن های شاخدار

 

 

                                                                                      

/ 6 نظر / 17 بازدید
عادل

اصلاً نفهميدم چي شد؟!!!

سرپیکو

و اضافه کن با ضمانتنامه ایزو چند هزار و ...[لبخند]

حمیدرضا

تمثیل جالبه من ا حالا به این فکر نکرده بودم که میشه یک کرگدن بود . .. . . ممنون از این که خبر دادی

سحر

تو مگر عطر دلاویز گُل بارانی که هوای دل من گشته چنین بارانی خوب رؤیایی من پُر شده از بوی بهار دل سودا زده ام، چونکه به گل می مانی کوچه های دل خود آب زنم تا که مگر بگذاری قدمی در دل من، پنهانی کاش در دامن تنهایی من خیمه زنی تا رهایم کنی از این همه سرگردانی دل خراب از غم عشق است ولیکن ای دوست نیست پروای من از تجربه ی ویرانی هر زمان پیش رُخت غرق نیازم دیدی ناز کن ناز گلم، ناز تو را ارزانی می گشایم سحر از شوق چو «آرش» در ِ دل تا گل عشق، تو در باغچه ام بنشانی سلام روزت بخير همسايه خوبي .........جديد جديد امروز آپيدم زحمت بكشين تشريف بيارين ميوه و شيريني هم داريم ..ميوه و شيريني هم همون اينترنت هوشمند كه خيلي ها ازش راضي اند....منتظر قدمهاي سبزت هستم[گل][گل][نیشخند][

سرپیکو

آره... شمال از شمال غربی رو ببین!... جالبه...