از قدیم گفتن" النظافته من الایمان ". حالا، همه جمعه ها می رن حمام و نظافت می کنن(فکر کن ملت بخوان هفته ای یکبار برن حموم، باید فرار کرد!!!) ما به جای این کار به امور معوقه می پردازیم. داشتم فایلهای کامپیوترم رو جارو می کردم وگرد وغبار می گرفتم. رسیدم به فایلی  مسما به نام  " این علاف ها..." عکس های حیرت انگیزی توش بود. یعنی مسلمون نبینه، کافر نخونه!!!. برف هیجان انگیز چند سال پیش و چند تا بی کار که یکی شون وسط برف دراز کشیده بود .با یک آدم برفی کنارش!

 از اون ور سه تفنگدار که با عینکهای آفتابی کنار زاینده رود وایستادن و هم چین دوربینو نگاه می کنند که انگار کنار ایفل هستند! عکس 5 تا کفش کنار هم! خب لابد هر کدومش مال یکی از اون علاف ها بود دیگه..

.جشن تولد با اون کادوهای مسخره یک میمون کادوی تولد یکیشون بود. اسمش رو هم گذاشته بودن خسرو!!!.....

کاشان رفتن هر کدوم تک تک وایستادن کنار سهراب جوری عکس گرفتن که نازک آرای تن سهراب که سهل است، تن قبر همسایه سهراب رو هم به لرزه در آوردن.!...

یک عکس دارن تو راهرو دانشکده: زمستان84 ساعت 6 بعد از ظهر.یعنی این عکسو نگاه می کنی با تونل وحشت اشتباه می گیری!!..اون چه قیافه هایی آخه؟؟؟!!..

.بعد بعضی هاشون به سبب داشتن پدر ومادرهای ناباب و ذغال خوب از راه به در شدند...عکس های عروسی که متاسفانه به دلیل پاره ای از مسائل از تشریح آن ها معذورم...

.چند تا عکس کنار هم ردیف شدند که آدمو یاد آدم خورهای آفریقایی می ندازن.اونم کجا؟؟؟....تو سلف دانشکده مشغول خوردن مائده آسمانی به نام"کشششششک بادمجججججججون"!!!!...جای هیچ کس خالی نبود. من نمی دونم اون شبه لجن رو چه شکلی می خورن ملت؟؟!!د نیششون هم تا بناگوش باز!!!!....

هوای گرم و سبزه های دانشگاه تهرانو و اون همه سوژه جلوی دردانشکده علوم، مگه میشه ملت نشینن بستنی نخورند اون ورهم یک گروهی سیگار نکشن؟!!

 عکس بعدی یکی از فلسفی ترین و با مسماترین اسامی دنیا را به خود دارد!

"آبدوغ خیار"!!!....یعنی ملت تشت ماست گذاشتن وسط، یخ دارن می شکونن مثل چی!!! المپیک زمستانیه مگه بشر؟؟!!...بعدشو بگو که همه دل درد گرفتنوکلاسو دو دره کردن!!!..

.و یک عکس ناب با نام "طالبی"( ای جان، که تو این فصل هر چی شکر بهش میزنی بازم کمه!.).که دارید می بینید.عکاس منم(قاب رو حال کنید!!) می بینید چه شکلی دوربینو نگاه می کنند...

از جمعی که می بینید و به اضافه عکاس ایتالیایی (جاسوس بیگانگان!!) :60% مشغول تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد هستند!!... (هر چی بیسواده تو این مملکت ادامه تحصیل داده: ما شاگردهای اول تا پنجم ورودی های خودمون شدیم!!) 80% مشغول به کارند(این جماعت کار هم بلدن!!!)...40% پریدن و 60% هم چنان در کنار پدر ومادر خوشحالند....ووووووو 100% این جمع، جز باحال ترین، تک ترین و سوپر استارترین بچه های دنیا هستند...."دم همه بچه های دانشکده ریاضی و آمار گرم!

                                    محل الصاق عکس

پس وپیش نوشت: این عکس بدون کسب اجازه از همسران و پدران این عزیزان در اینجا گذاشته شده لذا از همه برادران وخواهران ایمانی تقاضا می شود به دیده خواهری به این عکس نگاه کرده تا موجبات دخالت بیگانگان در امور داخلی وبلاگ نگردد. واضح است عدم رعایت اصول فوق موجبات پی مربع(4 نفرند!!) قانونی خواهد بود و فرد خاطی به مراجع ذیربط- جهت کشت مزرعه بادمجان که بعدها در تولید "کششششک بادمجان" به کار خواهد آمد-معرفی خواهد شد.

/ 8 نظر / 9 بازدید
امیررضا تجویدی

عکش را باید در توهماتمان بسازیم دیگر؟خب این هم یکجورش است.... من هم یک دختر خاله دارم اسم عروسکش را ۵ سال پیش گذاشته بود آقا محسن(سوء تفاهم نشود این دختر خاله ما ۲۵ سالش است،اما خب مثل خودت دختر است دیگر!) خوشم آمد...خوب بود... راستی موسیقی جدید وبلاگم را بشنو شاهکاریست از کلاینت منسل و موسیقی متن فیلم فانتین است

عادل

پس عکسهاش کو!؟! بدون دیدن عکسها هم تونستم حجم خاطرات به جا مونده رو درک کنم؛ متناظرش رو هم برای خودم دارم؛ خاطرات قشنگی که هنوز هم مرورشون لذت بخشه و چه افسوس که درصد زیادی از اهالی کوچه های خاطراتمون رفته اند و نیستند!

تخته خاکستری

هر چه زمان می‌گذرد، گذشته انگار قاب گرفته تر از دیروز می شود بر طاقچه ی گذار عمری که خیلی زود در حال تمام شدن است...

مهرداد

سلام و عرض ادب ........... راهبه عزیز نوشتار زیبایت که به غایت دلنشین بود...اما عکسها را که ندیدم..... نویسا باشی و شاد زی [گل]

امیررضا تجویدی

این هم لینک آن موسیقی که میخواستی: http://hidden-forest.net/playlist/01%20-%20The%20Last%20Man.mp3

ح.برومند

سلام دوست عزیزم[گل] با یک مطلب جدید منتظر شما ونظر سازندتون هستم زود بیا [گل] ممنون خوب من[گل][چشمک][گل]

فرزاد

ما که عکسی ندیدیم. هرچه هم خواستیم تصور کنیم دیدیم نه این عکس‌ها انتزاعی‌تر از این حرفان که به عقل معاش ما متصور شن. مرد مختصر.

سرپیکو

بعضی وقت ها آدم عکس هایی از گذشته رو میبینه که در اون هر تصویری... [گل]