معرفی کتاب برای افزایش زمان مطالعه در کشور:شخصیتهای زمان ظهور

fso631gsomzl3j1p5n0s

 

ایرنا:فروش کتاب عرفانی و اخلاقی الهی نامه از خواجه عبدالله انصاری پس از 20 بار تجدید چاپ درهفدهمین نمایشگاه بین المللی قرآن ممنوع شد.

 

خب راست میگن چرا مزخرفاتی مثل الهی نامه خواجه عبدالله انصاری رو می خونید برید و کتاب فوق رو بخرید و بخونید تازه خاصیتش  هم بیشتره!!!!

 

/ 14 نظر / 10 بازدید
نمایش نظرات قبلی
امیررضا تجویدی

همین چیز ها را خوانده جناب رئیس جمهور منتخب رهبری که فکر کرده منجی عالم بشریت است دیگر!

ح.برومند

سلام دوست عزیزم[گل] خدا با صابران است!!!!![شوخی] موفق باشید[گل][شوخی][گل]

سید رضا

سلام.اين موضوع را از كجا پيدا كردي؟ جالب بود.نمي دونستم...

میثم

باید همه چ به همه چی بیاد دیگه

سما

پوشش دینی و قدسی دادن به کارهای خلاف بی شرمانه ترین سیاسته!

مهرداد

سلام دوست نیک اندیشم ------------------------------- چه انتخاب جالبی و نوشتار زیبایی؟!!!!! موفق باشید[گل]

تخته خاکستری

من یک پدربزرگ نادیده داشته ام که گویا شمشیری قدیمی را در صندوقچه تمیز و حاضر نگاه می داشته تا هنگام آخرالزمان از آن بهره جوید. او البته زودتر از آخرالزمان به آخر رسید و از شمشیرش هم خبری نیست. من نیز چونان پدربزرگم به آخرالزمان نخواهم رسید و طبعا کنجکاو نیستم که اوضاع در آن دوران چه شکلی ست. خدا کند وقت قیامت شرمنده نباشیم.

Wondermage Gallery

سلام دوست عزيز [گل] گالري عکس Wondermage با بيش از 1100 تصوير با کيفيت در 11 بخش مجزا شما را به ديدن اين تصاوير دعوت مي کند. اميدوارم از تصاوير خوشتان بيايد و ما را از نظراتتان محروم نکنيد. در صورت تمايل Wondermage را با نامي دلخواه که مفهوم گالري را برساند در صفحه خود لينک کرده و به ما اطلاع دهيد تا به عنوان تشکري کوچک متقابلا در دايرکتوري ما لينک شويد. به دوستانتان هم اطلاع دهيد، شايد اوقات خوبي را در گالري سپري کنند. اميدوارم موفق باشيد و از تصاوير لذت ببريد.