فروردین نوشت!!!

ü    اندر برگزاری نخستین دوره آزمون دکترای نیمه متمرکز همین بس که "  همه چیزمون به همه چیزمون" میاد!!..نشون به اون نشون که در حوزه امتحانی ما بین مدت زمان درج شده بر روی برگه سوالات و دستورالعملی که در اختیار رییس حوزه بود یک اختلاف زمان ناچیز 30 دقیقه ای وجود داشت!!...بعد از این همه تلاش در راستای تحقق اهداف آرمان های این و آن..یک اشتباه کوچولو!! به هر حال یادم هست که هر اتفاقی در ایران همواره برای اولین بار است و برای همین کاستی هایی دارد واین بار که حقیقتا هم اولین بار بود!!

ü     کلا به نظرم خدا فیلم مردم شیراز رو اسلوموشن فیلم برداری کرده!!!... تاخیر 2 و نیم ساعته واقعا حیرت انگیز نیست اگر در جوار این نازنین مردمان باشید....واز این پس مطمئن باشید تاخیر هواپیماهای شیراز  نه از بابت نقص فنی بلکه به جهت دیر رسیدن مسافرین است!!!....بیخود نیس ای حافظو نشسته کنار فلکه گازو و هی شعر سراییده!!!

ü    به نظرم این روزها میزان پاچه گیری بر مترمربع دوباره افزایش یافته!!!...نشون به اون نشون که ماهواره ها در حال تغییر  محل اقامت خود از پشت بام منازل ما به پشت دروازه های دشمن هستند!!!

ü    جدایی نادر از سیمین اتفاق مهم فروردین من بود بعد از اسفند رویایی که در پی یک لطف خداوندی آمد و اینک من در انتظار عطر نازنین بهار نارنج ها و اردیبهشت و دریا هستم. نشون به اون نشون که زنجیر آفتاب و موسیقی در حوالی  دشت  قاصدک ها جاریست!!!

 

 

/ 2 نظر / 11 بازدید
آزاده از کلبه ی ویوارا

آه راهبه این داستان ازمون دکترا که میگویی داستان سال دیگر من است آه راهبه این داستان اردیبهشت و دریاکه گفتی داستان سال پیش من است من و تو چقدر در ترادفیم دختر